logo

Drop us a Line

Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetuer ux adipis cing elit, sed

NAME@YOURSITE.COM

 

Ne Yapıyoruz?

Güvenilir, ölçeklenebilir ve dünyanın çeşitli yerlerindeki şehirlerin gelişen enerji ve çevre gereksinimlerini karşılayan kablosuz aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Ürünümüz, çevre dostu alanlar için mükemmel bir platform olarak hizmet verecektir.

Sokak ve cadde aydınlatmaları toplam enerji tüketiminin önemli kısmını oluşturmaktadır ve her yıl ülkemizde yaklaşık 1 milyar TL sokak aydınlatması için harcanmaktadır. Devlette bu gideri azaltmak ve verimli enerji kullanımına geçmek için yasal düzenlemeler yapmaktadır.

Sokak aydınlatmalarında enerji verimliliğini arttırmayı amaçlayan ürünümüzde, sokak lambalarının birbiriyle haberleşmesini sağlayarak gereksiz durumlarda lambaların parlaklığını azaltıp, enerji tasarrufu sağlayan akıllı şehir uygulaması geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz ürünle beraber geleneksel aydınlatma sistemine oranla yüzde 75, LED armatürlere oranla yüzde 60 enerji tasarrufu sağlamaktayız. Ayrıca ortalama 20 watt enerji tüketimiyle optimum sokak aydınlatması sunarak insanlar ve araçlar için yol güvenliğini temel amaç edinmekteyiz.

Ürünümüz,  son yıllarda “nesnelerin interneti” olarak adlandırılan teknoloji üzerine kurulu olup, bir ağ üzerinden birbiriyle haberleşen lambalarla enerji verimliliği yüksek aydınlatma sistemi üretmekteyiz.

Sistemde kullanılacak sensör bileşenlerinin istenilen cismi doğru tespit edebilmesi için gerekli sinyal işleme, filtreleme işlemleri yapmaktayız. Ayrıca hızlı tespit yapabilmek için yeteri kadar hızlı işlemci seçimi ve yazılımsal optimizasyonlar yapmaktayız.

Ürün nesnelerin interneti teknolojisine ek olarak, OLED teknolojisini aydınlatma armatürlerine uyarlayarak, enerji tasarrufunu arttırmak ve çevreye duyarlı ürün geliştirmekteyiz. Böylece sistem tam performansla çalışsa bile enerji tasarrufu sağlamaya devam etmektedir.

Enerji tasarrufu ile hem bütçenizi hem geleceğinizi koruyun