logo

Drop us a Line

Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetuer ux adipis cing elit, sed

NAME@YOURSITE.COM

 

Biz Kimiz

IMERA, üniversite yıllarındaki sıcacık dostluğun aynı hayalle birleşmesiyle ortaya çıkmış bir şirkettir. Enerji kaybının büyük risk taşıdığı günümüzde doğayı ve insanı korumaya yönelik Akıllı Şehir Uygulamaları ürünlerimizle içinizden biri olacağımıza inanıyoruz.

IMERA, dış mekan uygulamaları için sensörler, kablosuz aydınlatma kontrolleri ve bağlı aydınlatma yönetimi yazılımı konusunda uzmanlaşmıştır. IMERA, Akıllı Şehir ve IoT için, gelecek için güvenilir, güvenilir bir taban oluşturan bağımsız bir açık ağ oluşturmayı amaçlamaktadır.

IMERA olarak misyonumuz, sürdürülebilir ve yenilenebilir şehirlerin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Bu görevi, enerji maliyetlerini azaltmaya ve insanlar için yaşanabilir ve güvenli bir çevre yaratmaya olanak tanıyan sınıfının en iyi sensör aydınlatma çözümleri sunarak destekliyoruz. Işık sensör teknolojisinin ve kablosuz iletişimin tüm potansiyelini açığa çıkarmaya çalışıyoruz, aydınlatmanın ötesinde bir aydınlatma deneyimi sunuyoruz. Verilerin toplandığı ve şehirlerin, kampüslerin, endüstri alanlarının ve insanların iyiliği için zahmetsizce yönetildiği dünyayı öngörüyoruz. Yaptığımız her şeyin insana ve doğaya katkı sağlayacağına inanıyoruz.